Co to jest Undofen® SPRAY 4 W1 i UNDOFEN® SPRAY ALL IN ONE i jak zapobiegają objawom nadpotliwości stóp?

Aby zapewnić swoim stopom codzienną ochronę przed nadpotliwością i nieprzyjemnym zapachem warto stosować sprawdzone dezodoranty o właściwościach odświeżających, antybakteryjnych i przeciwgrzybiczych. Undofen® SPRAY 4 W 1 to preparat o poczwórnym działaniu: antybakteryjnym, antyperspiracyjnym i dezodorującym, który można stosować do stóp i do obuwia. Dodatkowo nie zatyka porów, dezynfekuje i – co istotne – nie zawiera talku, dzięki czemu nie pozostawia białych plam.

Preparat zawiera w 100% naturalny składnik Dermosoft®, który zapewnia wysoki efekt antybakteryjny wzmocniony przez alkohol, który ma działanie dezynfekujące, dzięki czemu zapewnia uczucie świeżych i suchych stóp nawet do 24 godzin.

Undofen® SPRAY ALL IN ONE zawiera składnik Dermasoft®, który eliminuje nadmiernie pocenie się i nieprzyjemny zapach pozostawiając długotrwały efekt świeżości. Dodatkowo wzbogacony jest o olejek z drzewa herbacianego, znany ze swoich właściwości przeciwgrzybiczych oraz antybakteryjnych, który chroni skórę stóp przed rozmnażaniem się patogenów.

Udostępnij artykuł